Az Olasz Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága 25 ezer euró pénzbírságot szabott ki José Mourinhóra, valamint a portugál szakember korábbi klubjára, az Interre.
A portugál szakembert és a milánói együttest azért bírságolták meg, mert Mourinho azt mondta az AS Roma ellen megnyert Olasz Kupa-döntő után, hogy a fővárosiaknak jól jött volna a sikerért járó győzelem, hogy le tudják fizetni a Siena játékosait.
Mint ismeretes, az Inter a Siena elleni bajnokin harcolta ki a bajnoki cím megszerzését a Serie A utolsó fordulójában.
Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





