Luigi Delneri, a Juventus vezetőedzője csalódott volt csapata Fiorentina elleni 1–1-es döntetlenje után, mivel úgy vélte, a lilák szinte nem is támadtak a mérkőzésen.
„Az első félidőben a Fiorentina jól játszott, talált egy gólt, aztán hatékonyan zárta le a területeket. De mi jól reagáltunk, és számos helyzetet alakítottunk ki, tetszett a csapat játéka. Boruc volt a találkozó embere, majdnem megnyerte a meccset a Fiorentinának. A mérkőzés képét tekintve elbuktunk két pontot. A lilák egyetlen lövéséből gólt kaptunk, ami ráadásul öngól volt. A Fiorentina semmit sem tett a győzelemért, de jól védekezett" – mondta Delneri.
Legfrissebb hírek

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





