Cesare Prandelli, az olasz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya javaslatot tett a szövetségnek, hogy a Primavera-bajnokságban szereplő játékosok korhatárát csökkentsék 18 évre.
„A fiatalok fejlődését azzal is segíthetjük, hogy a Primavera-csapatokban szereplők számára a felső korhatárt tizennyolc évben húzzuk meg. Most húsz-huszonegy éves labdarúgók is szerepelnek a bajnokságban, márpedig ezeknek a játékosoknak már a felnőttek között kellene szerepelniük. Ezt az utat kell követnünk, csak így biztosíthatjuk a megfelelő fejlődést” – nyilatkozta Prandelli.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






