Juventus: szektorbezárással büntették a klubot
Könnyen lehet, hogy a Serie A-ban szereplő Juventus bajnoki címét a Curva Sud nélkül ünnepelheti majd, az olasz szövetség ugyanis úgy döntött, hogy a bajnokság éllovasának két soron következő hazai mérkőzésére bezárja a déli kanyart, azaz a helyi ultrák szektorát.
A Juventus a szurkolók Torino elleni idegenbeli városi derbin okozott rendbontása miatt kapta a büntetést, amely után körülbelül húsz embert állítottak elő.
A döntés értelmében a Cagliari és a Napoli elleni bajnokira is kevesebben látogathatnának ki megnézni Massimiliano Allegri csapatát, amely már az első összecsapásán megszerezheti a bajnoki címet.
A Juventus a szurkolók Torino elleni idegenbeli városi derbin okozott rendbontása miatt kapta a büntetést, amely után körülbelül húsz embert állítottak elő.
A döntés értelmében a Cagliari és a Napoli elleni bajnokira is kevesebben látogathatnának ki megnézni Massimiliano Allegri csapatát, amely már az első összecsapásán megszerezheti a bajnoki címet.
Legfrissebb hírek

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője
Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok
Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19
Ezek is érdekelhetik






