Matteo Salvini olasz belügyminiszter kijelentette, minden városnak új stadionra van szüksége.
Az olasz sportsajtóban hetek óta téma, hogy a Milan és az Internazionale is szeretne kiköltözni a San Siro Stadionból, és egy új arénát építtetnének Milánóban.
„Új stadionokra van szükség. Nemcsak Milánóban, hanem minden olasz városban. Ezt belügyminiszterként mondom” – nyilatkozta Salvini.
A miniszterelnök-helyettes hangsúlyozta, már dolgoznak egy olyan törvény megalkotásán, ami gyorsabbá, könnyebbé és olcsóbbá teszi az új sportlétesítmények építését.
Hozzátette, a San Sirónak múzeumként és koncerthelyszínként kellene működnie a továbbiakban.
Legfrissebb hírek

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője
Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07
Ezek is érdekelhetik






