Torino: pozitív lett egy játékos koronavírustesztje

H. K.H. K.
2020.05.06. 19:00
null
Pozitív lett az egyik Torino-játékos koronavírustesztje (Fotó: AFP)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Torino a hivatalos honlapján tudatta, hogy egyik játékosának pozitív lett a koronavírustesztje.

 

A Serie A együttesei a napokban kezdik el újból az edzéseket, előtte viszont a játékosokat és a stábokat egyaránt alávetik koronavírustesztnek– így történt ez a Torinónál is, amely szerda délután tudatta, hogy az ellenőrzés során pozitívnak bizonyult az egyik teszt.

A klub közleményéből kiderül, hogy egy futballista az érintett, az alakulat a játékos személyét azonban nem fedte fel. Mint olvasható, a megfertőződött személyt rögtön karantén alá helyezték, s tünetei ugyan nincsenek, állapotát folyamatosan ellenőrzik majd.

 

Legfrissebb hírek

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Edzőt váltott a Torino és a Sassuolo – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.12. 16:14

Luka Modric a világbajnokság után visszavonul – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.06.05. 10:00

Már nem Maurizio Sarri a Lazio edzője

Olasz labdarúgás
2026.05.27. 18:07

Allegri a Milan-kudarcról: Csalódott és dühös vagyok

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 10:19

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07

Balhé a Torino–Juventus meccs előtt, egyórás késéssel kezdődött a torinói derbi

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 21:20

Serie A: Antonio Conte győzelemmel búcsúzott, második lett a Napoli

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 20:25
Ezek is érdekelhetik