Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) az Internazionalét erősítő Arturo Vidal nem akármilyen autóval érkezett meg a csapat egyik edzésére, ugyanis a vigyorgó chilei játékos egy Fiat Pandával „repesztett”. Nos, ha gyorshajtásért nem is, ezért a parkolásért megbüntethetik…
Arturo Vidal ezt fűzte a videójához: „Boldog vagyok, hogy jöhetek edzeni, az élet annyi lehetőséget adott nekem, ugyanakkor tisztában vagyok vele, hogy a legkisebb dolgoknak is örülnöm kell.”
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke
Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




