Rio 2016: micsoda jutalom az ezüstért – teljesül az álma
Hazája illetékes minisztériuma házat épít a riói olimpián férfi 49 kilogrammban ezüstérmes kolumbiai ökölvívó, Yurberjén Martínez édesanyjának.
A lakásügyi miniszter, Elsa Noguera vasárnap jelentette be, hogy „megvalósítják a 24 éves sportoló álmát”. Martínez eredetileg azt tervezte, hogy ha nyer, akkor az aranyéremért kapott jutalomból vesz egy házat édesanyjának.
Az eddig kerékpárjavítóként dolgozó ökölvívó egyhangú pontozással kapott ki a döntőben az üzbég Haszanboj Duszmatovtól.
„Nem találok szavakat” – mondta Martínez könnyes szemmel, amikor a meccs után az egyik újságírótól értesült a miniszter felajánlásáról.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik





