Ha véget ér egy verseny, a győztest és a dobogósokat ünneplik egy darabig, majd mindenki szépen, lassan eltűnik az öltözőkben, és megy a dolgára. De nem a női hétpróbázók versenye után! A nyolcadik helyen záró Zsivoczky-Farkas Györgyi és a többi hétpróbázó az eredményhirdetés után kézen fogva ment ki a nézőkhöz, és köszönte meg a biztatást, amit a verseny alatt kapott. Amit persze a szurkolók és a média képviselői imádtak!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






