Röplabda: Horváth Dóra a BL-bronz után azeri bajnok lett
Pénteken játszották le az azerbajdzsáni női szuperliga döntőjének harmadik mérkőzését. Mivel az első kettőt Horváth Dóra klubja, a Rabita Baku nyerte az Azeryol Baku ellenében, így az újabb, 3:0-s siker egyben a Rabita bajnoki címét is jelentette.
A Rabita Baku így a hazai pályán megszerzett Bajnokok Ligája-bronzérem után a bajnokságban megvédte címét, s a világ egyik legrangosabb ligájának aranyérmét akasztották egy magyar játékos, Horváth Dóra nyakába, aki ezek után csatlakozik a május második felében esedékes Európa-bajnoki selejtezőkre való felkészülést jövő hét kedden megkezdő válogatott kerethez – írta a hunvolley.hu.
hunvolley.hu.
Legfrissebb hírek

Női röplabda-válogatottunk hármat üthet egy csapásra
Röplabda
2026.06.23. 11:22

Egy lépésre az El-elődöntőtől a női röplabda-válogatott
Röplabda
2026.06.20. 18:50
Ezek is érdekelhetik






