Röpilabda NB I: idén is Újpestre került a bronzérem

MTI MTIMTI MTI
2016.04.27. 20:31
Idén is az Újpest szerezte meg a bronzérmet a női röplabda NB I-ben, míg a férfiaknál  a Pénzügyőr SE csapata végzett a hetedik helyen, miután 3:0-ra megnyerte a Sümeg elleni párharc szerdai, harmadik találkozóját.

A lila-fehérek a harmadik helyért rendezett párharc szerdai, negyedik mérkőzésén három játszmában diadalmaskodtak a Jászberény vendégeként, így összesítésben 3–1-re győztek.

 

NŐI RÖPLABDA NB I
A 3. helyért, 4. mérkőzés

Jászberényi RK–UTE 0:3 (–19, –15, –24)
A párharcot 3–1-re nyerte meg az UTE
A 9–12. helyért
TFSE–Pincelakat RÖPKE SE 3:2 (19, 21, –15, –17, 12)

FÉRFI RÖPLABDA NB I
A 7. helyért, 3. mérkőzés:

Pénzügyőr SE–Sümegi RE 3:0 (21, 22, 16)
A párharc végeredménye: 2–1 a Pénzügyőr javára.

Legfrissebb hírek

Röplabda: Szabó Vilmos az olasz élvonalba igazolt

Röplabda
2026.06.21. 15:55

Női röplabda Európa-liga: horvát győzelem az észtek ellen Kecskeméten

Röplabda
2026.06.13. 18:18

Férfi röpi: Toronyai Miklós lett a Pénzügyőr SE vezetőedzője

Röplabda
2026.06.10. 19:45

Győzelemmel kezdte női röplabda-válogatottunk az Európa-ligát

Röplabda
2026.06.05. 23:58

Férfi röplabda Extraliga: nem indul a MAFC és a Kazincbarcika

Röplabda
2026.05.27. 15:12

A nők nyertek, a férfiak döntő szettben kaptak ki a MEVZA-torna rajtján

Röplabda
2026.05.20. 18:50

A magyar férfi röplabda-válogatott 15 fős kerettel készül a nyári tornákra

Röplabda
2026.05.18. 17:44

Megvédte a címét a Perugia a férfi röplabda BL-ben

Röplabda
2026.05.17. 22:41
Ezek is érdekelhetik