Női röplabda: megtartja legjobbjait a bajnoki bronzérmes

MTI MTIMTI MTI
2017.05.17. 19:19
Legjobb játékosait, valamint vezetőedzőjét, Horváth Andrást is megtartja a bajnoki és Magyar Kupa-bronzérmes Fatum Nyíregyháza női röplabdacsapata.

A klub honlapján olvasható hír szerint a csapat idegenlégiósai, az argentin-spanyol kettős állampolgárságú Josefina Fernández, valamint az egyaránt venezuelai Nelmaira Valdez, Genesis Francesco és Isis Francesco szintén a szabolcsi megyeszékhelyen folytatja pályafutását. Mellettük a korábbi, illetve jelenlegi magyar válogatott játékosok közül Szombathelyi Szandra, Kalotai Zsófia, Vacsi Evelin és Villám Lilla is Nyíregyházán marad.

A csapatot működtető Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője, Kósa Árpád elmondta, az eddigi vezetőedzővel, Horváth Andrással is megegyeztek a folytatásról, így továbbra is a jelenleg válogatott másodedzőjeként dolgozó szakvezető felel a szakmai munkáért.

Kósa hozzátette, további három játékost szeretnének szerződtetni a felkészülés augusztusi kezdetéig.

Legfrissebb hírek

Női röplabda Európa-liga: horvát győzelem az észtek ellen Kecskeméten

Röplabda
2026.06.13. 18:18

Győzelemmel kezdte női röplabda-válogatottunk az Európa-ligát

Röplabda
2026.06.05. 23:58

A nők nyertek, a férfiak döntő szettben kaptak ki a MEVZA-torna rajtján

Röplabda
2026.05.20. 18:50

Kiss Gréta: jó, hogy itt vannak a fiatalok, együtt küzdünk a világbajnoki álomért

Röplabda
2026.05.14. 10:03

A kemény munka mellett a jó közeg kialakítása is cél a magyar női röplabda-válogatottnál

Röplabda
2026.05.13. 18:41

Egyelőre a kupaezüst a legnagyobb sikerük – Pampuch Csaba és Gréta

Képes Sport
2026.05.13. 14:23

Női röplabda: olasz vezetőedzővel folytatja a bajnok Vasas Óbuda

Röplabda
2026.05.01. 10:16

Hollósy László: Gyémántokat találtunk

Röplabda
2026.04.28. 20:24
Ezek is érdekelhetik