Női röpi CEV-kupa: a Békéscsaba első körös ellenfele is visszalépett

2020.10.09. 20:37
A Swietelsky-Békéscsabai RSE nyolcaddöntőbe jutott a női röplabda CEV-kupában, mivel első körös ellenfele, a finn LP-Vampula Huittinen visszalépett a sorozattól.

A finn együttes pénteken a közösségi oldalán jelentette be, hogy a koronavírus-járvány miatti bizonytalanságok következtében a mostani szezonban nem szerepel a nemzetközi sorozatokban, csak a finn bajnokságban és a kupában indul. Mindez azt jelenti, hogy a BRSE játék nélkül kvalifikált a nyolcaddöntőbe, ahol az olasz Saguella Monza és a svájci Viteos Neuchatel párharcának győztese vár rá.

A bajnoki címvédő Vasas első fordulós ellenfele, a svájci Düdingen kedden jelentette be, hogy visszalép a sorozattól.

A CEV-kupa harmadik magyar együttese, a Fatum Nyíregyháza a fehérorosz Mincsanka Minszkkel találkozik a 32-es főtáblán, továbbjutása esetén pedig épp a Vasassal játszik.

Legfrissebb hírek

Női röplabda Európa-liga: horvát győzelem az észtek ellen Kecskeméten

Röplabda
2026.06.13. 18:18

Győzelemmel kezdte női röplabda-válogatottunk az Európa-ligát

Röplabda
2026.06.05. 23:58

A nők nyertek, a férfiak döntő szettben kaptak ki a MEVZA-torna rajtján

Röplabda
2026.05.20. 18:50

Kiss Gréta: jó, hogy itt vannak a fiatalok, együtt küzdünk a világbajnoki álomért

Röplabda
2026.05.14. 10:03

A kemény munka mellett a jó közeg kialakítása is cél a magyar női röplabda-válogatottnál

Röplabda
2026.05.13. 18:41

Egyelőre a kupaezüst a legnagyobb sikerük – Pampuch Csaba és Gréta

Képes Sport
2026.05.13. 14:23

Női röplabda: olasz vezetőedzővel folytatja a bajnok Vasas Óbuda

Röplabda
2026.05.01. 10:16

Hollósy László: Gyémántokat találtunk

Röplabda
2026.04.28. 20:24
Ezek is érdekelhetik