Női röplabda: Sándor Renáta visszatért a pályára

MTI, N. T.MTI, N. T.
2020.11.08. 19:51
null
Sándor Renáta legutóbb a tavalyi Eb-n játszott tétmérkőzést (Fotó: Török Attila)
Ismét tétmérkőzésen lépett pályára Sándor Renáta 95-szörös válogatott röplabdázó, aki bő egy éve hagyott fel az aktív játékkal.

A 29 éves játékos szülővárosa, a Jászberény NB I-es csapatának liberójaként szerepelt tétmérkőzésen a PTE-PEAC ellen vasárnap, amit a tinédzserekből álló jászságiak 3:0-ra elveszítettek.

Sándor Renáta legutóbb tavaly augusztus végén a részben budapesti rendezésű Európa-bajnokság utolsó, hollandok elleni csoportmérkőzésén játszott. A Jászberény – amely öt forduló után pont nélkül sereghajtó az NB I-ben – júliusban jelentette be, hogy a korábbi válogatott ütőjátékos lesz az együttes másodedzője. A csapat idén 17 éves átlagéletkorú kerettel szerepel a másodvonalnak megfelelő NB I-ben, mivel nem vállalta az Extraligában való indulást.

A négyszeres magyar, kétszeres osztrák és egyszeres német bajnok, Bajnokok Ligája-negyeddöntős, négyszer az év röplabdázójának megválasztott Sándor Renáta 2012-ben szerződött külföldre.

Legfrissebb hírek

Női röplabda Európa-liga: horvát győzelem az észtek ellen Kecskeméten

Röplabda
2026.06.13. 18:18

Győzelemmel kezdte női röplabda-válogatottunk az Európa-ligát

Röplabda
2026.06.05. 23:58

A nők nyertek, a férfiak döntő szettben kaptak ki a MEVZA-torna rajtján

Röplabda
2026.05.20. 18:50

Kiss Gréta: jó, hogy itt vannak a fiatalok, együtt küzdünk a világbajnoki álomért

Röplabda
2026.05.14. 10:03

A kemény munka mellett a jó közeg kialakítása is cél a magyar női röplabda-válogatottnál

Röplabda
2026.05.13. 18:41

Egyelőre a kupaezüst a legnagyobb sikerük – Pampuch Csaba és Gréta

Képes Sport
2026.05.13. 14:23

Női röplabda: olasz vezetőedzővel folytatja a bajnok Vasas Óbuda

Röplabda
2026.05.01. 10:16

Hollósy László: Gyémántokat találtunk

Röplabda
2026.04.28. 20:24
Ezek is érdekelhetik