
Szabó (balra) a válogatott csapatkapitánya is volt (Fotó: MRSZ)
Szabó Alpár és Gacs Dániel csapata, az SK Zadruca Aich/Dob ezüstérmet nyert az osztrák röplabda-bajnokságban.
Az Aich/Dob 4–1-es összesítéssel veszítette el a Tirol Innsbruck elleni finálét, az utolsó mérkőzésen 3–1-re nyert a rivális.
Szabó, a válogatott korábbi csapatkapitánya sorrendben nyolc, hét, kilenc, nyolc és négy pontot szerzett, Gacs csak az utolsó találkozón kapott lehetőséget a döntőben, azon egy pontig jutott.
Legfrissebb hírek

Röplabda: Szabó Vilmos az olasz élvonalba igazolt
Röplabda
2026.06.21. 15:55

Férfi röpi: Toronyai Miklós lett a Pénzügyőr SE vezetőedzője
Röplabda
2026.06.10. 19:45

Megvédte a címét a Perugia a férfi röplabda BL-ben
Röplabda
2026.05.17. 22:41
Ezek is érdekelhetik




