
Véget ér a Bögöly-korszak Kaposváron (Fotó: Árvai Károly)
Bögöly Gyula, a Magyar Röplabda Szövetség május 31-én megválasztott új elnöke összeférhetetlenség miatt csütörtöki (mai) hatállyal lemondott a Fino Kaposvár férfi csapatánál betöltött elnöki tisztségéről.
A somogyi klub honlapja felidézi: elnöksége ideje alatt, az elmúlt négy évben a sportvezető stabilizálta a klub működését, a Fino Kaposvár pedig a férfi röplabda Extraligában egy bajnoki címet, két ezüst- és egy bronzérmet, míg a Magyar Kupában három ezüst- és egy bronzérmet szerzett.
A leköszönő elnök a közgyűlésnek Vig Attilát, az egyesület sportigazgatóját javasolta utódjának, aki a jelölést elfogadta. A Kaposvári Röplabda Sportegyesület elnöksége jövő szerdára rendkívüli elnökválasztó közgyűlést hívott össze az új elnök megválasztása érdekében, hogy a törvényes működést fenntartsa.
Legfrissebb hírek

Férfi kosár NB I: Kaposvárról igazolt a címvédő Falco
Kosárlabda
2026.06.12. 21:10

Férfi röplabda Extraliga: a Debrecené a hetedik hely
Röplabda
2026.05.16. 21:00
Ezek is érdekelhetik





