Férfi röplabda: a MÁV Előre elköszönt vezetőedzőjétől

Dávid Zoltán több mint két évig dolgozott a székesfehérvári klubnál (Fotó: Koncz Márton)
A férfi röplabda Extraligában szereplő MÁV Előre menesztette Dávid Zoltán vezetőedzőt – közölte a klub.
Dávid Zoltán több mint két évig dolgozott a székesfehérvári klubnál, a vezetőedzői feladatokat átmenetileg Adrian Pricop veszi át.
A fehérváriak Dávid vezetésével előbb feljutottak az NB I-ből az élvonalba, majd első extraligás szezonjukban ezüstérmet nyertek. A mostani idényben a Challenge-kupában a nyolcaddöntőig jutottak, a Közép-európai Liga alapszakaszában ötödikek lettek, a magyar bajnokság alapszakaszában pedig a címvédő Fino Kaposvár mögött második helyen állnak.
Legfrissebb hírek

Férfi röplabda Extraliga: a Debrecené a hetedik hely
Röplabda
2026.05.16. 21:00
Ezek is érdekelhetik







