Női röpi: Szedmák Réka bajnoki bronzérmes lett a Dinamóval

2025.04.16. 17:50
null
Fotó: FB/CS Dinamo Bucuresti
Szedmák Réka bronzérmet nyert a Dinamo Bucuresti női röplabdacsapatával, miután a helyosztó szerdai ötödik meccsén harmadszor is legyőzte a CSM Corona Brasov együttesét.

A 24-szeres válogatott ütőjátékos klubja a harmadik helyért zajló párharc első két, számára hazai meccsén 3:2-es és 3:1-es győzelmet aratott, de ezt követően mindkét brassói összecsapást 3:1-re elveszítette. A párharc ötödik meccsén aztán simán, 3:0-ra nyertek a fővárosiak, akik 2021 után szereztek ismét érmet a bajnokságban.

A 23 éves Szedmák minden találkozót végigjátszott és sorrendben 22, 16, 16, 13, majd 14 ponttal a bukarestiek egyik legjobbja volt.

A magyar játékos vőlegénye, Bozóki Bence múlt szombaton a Dinamo férficsapatával – ugyancsak a Brasov ellen – bajnoki címet szerzett.

 

Legfrissebb hírek

Női röplabda Európa-liga: horvát győzelem az észtek ellen Kecskeméten

Röplabda
2026.06.13. 18:18

Bukarestben bajnoki címre is törnének a ZTE távozó edzőjével

Minden más foci
2026.06.07. 09:40

Nuno Campos távozik Zalaegerszegről – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.06. 19:43

Győzelemmel kezdte női röplabda-válogatottunk az Európa-ligát

Röplabda
2026.06.05. 23:58

A Dinamo Bucuresti kinézte magának a ZTE edzőjét

Minden más foci
2026.06.05. 17:09

A nők nyertek, a férfiak döntő szettben kaptak ki a MEVZA-torna rajtján

Röplabda
2026.05.20. 18:50

Kiss Gréta: jó, hogy itt vannak a fiatalok, együtt küzdünk a világbajnoki álomért

Röplabda
2026.05.14. 10:03

A kemény munka mellett a jó közeg kialakítása is cél a magyar női röplabda-válogatottnál

Röplabda
2026.05.13. 18:41
Ezek is érdekelhetik