A csapattársaktól és a közönségtől is bocsánatot kért a Mallorca két labdarúgója, Alhassane Keita és Aritz Aduriz, amiért a Málaga elleni vasárnapi spanyol bajnoki mérkőzés (1–1) hajrájában egymásnak estek.
„Biztos vagyok benne, hogy ez többé nem fordul elő. Sem Keitával, sem a többi csapattársammal nem vagyok rossz viszonyban, a meccs hevében egyszerűen nem tudtunk uralkodni az idegeinken" – mondta Aduriz, a Mallorca házi gólkirálya.
„Minden meccset meg akarunk nyerni, és mivel most látszott, hogy ez nem sikerül, teljesen ki voltunk készülve. Azóta már rendeztük az affért" – igyekezett megnyugtatni a klub drukkereit Aduriz harcostársa, a guineai légiós.
Az egymásnak eső két futballistát a csapattársaik választották szét a csalódást keltő eredménnyel záruló meccs hajrájában.
Négy fordulóval a zárás előtt a Mallorca a BL-selejtezőt érő negyedik helyen áll, előnye két pont a Sevilla előtt.
Legfrissebb hírek

Marozsán elődöntős a mallorcai tenisztornán
Tenisz
2026.06.25. 19:40

Tenisz: Marozsán megverte a negyedik kiemeltet Mallorcán
Tenisz
2026.06.23. 13:52

Fucsovics Márton visszalépett a mallorcai tenisztornától
Tenisz
2026.06.22. 13:31
Ezek is érdekelhetik




