Éric Abidal, a Barcelona labdarúgócsapatának francia játékosa a klub hivatalos honlapjának adott nyilatkozatában elmondta, hogy Rafael Márquez távozása után valószínűleg a védelem közepén kell majd játszania a következő szezonban, ám ez nem jelentneki gondot.
„Szeretek középen játszani, és bár a francia válogatottban már szerepeltem ezen a poszton, ez most taktikailag teljesen más lesz a Barcelonában. Kínában már kipróbáltuk ezt a fajta felállást, jól éreztem magam ebben a szerepkörben. Pep Guardiola rámutatott néhány hiányosságra, amit még ki kell javítanom, de szerintem képes leszek középen játszani” – mondta Abidal.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik





