A Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzője, Pep Guardiola a Valencia elleni, 1–0-ra megnyert mérkőzés után kórházi ellátásban részesült.
A szakember két hete küszködik derékproblémákkal, és mivel a bajnoki összecsapás után is nagy fájdalmai voltak, az összecsapás után hazaérkezve Barcelonába bevitték a kórházba.
„Pep nem érzi jól magát, a meccsen összeszorította a fogait, de nehéz napjai vannak” – mondta Tito Vilanova, Guardiola másodedzője, aki a mérkőzést követő sajtótájékoztatón is helyettesítette a vezetőedzőt. Guardiola kihagyja a csütörtöki edzést.
„Pep nem érzi jól magát, a meccsen összeszorította a fogait, de nehéz napjai vannak” – mondta Tito Vilanova, Guardiola másodedzője, aki a mérkőzést követő sajtótájékoztatón is helyettesítette a vezetőedzőt. Guardiola kihagyja a csütörtöki edzést.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik





