A Punto Pelota című spanyol televíziós műsor beszámolója szerint a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Real Madrid egyik egyesületi tagja keresetet indított Josep Guardiola, a Barcelona vezetőedzője ellen.
A hírek szerint Rafael García Bernal azért jelentette fel a katalán csapat trénerét, mert a szakember az egyik sajtótájékoztatóján úgy nyilatkozott az újságíróknak, hogy Florentino Pérezt, a Real Madrid elnökét kérdezzék meg a Cadena COPE rádióban elhangzott doppingvádakról.
A bíróságtól függ, hogy eljárást indít-e az ügyben. Rafael García Bernal egyébként nem először tesz feljelentést a Real Madridot ért vádak miatt, decemberben egy újságíró ellen nyújtott be keresetet, aki kritizálta a blancókat.
Mint ismert, nagy port kavart Spanyolországban a Cadena COPE rádió egyik műsorában elhangzott beszámoló, amely szerint a Real Madrid szigorúbb doppingellenőrzéseket követel a Barcelona ellen.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik





