El clásico: Unom már, hogy állandóan tíz emberrel játszom a Barca ellen - Mourinho

2011.04.17. 00:59
José Mourinho, a Real Madrid vezetőedzője a Barcelona elleni 1–1-es döntetlen után úgy nyilatkozott, elege van már abból, hogy mindig kiállítják egy játékosát, amikor a katalánok ellen játszik.

„Rendkívül kiegyenlített mérkőzés volt, amíg tizenegy játékos játszott tizenegy ellen. A csapatok tisztelték egymást, mindkét együttes tudta, hogy erős riválissal játszik, ezért nem voltak nagy lehetőségek. Aztán – ahogy lenni szokott – emberhátrányba kerültünk, és így már lehetetlen volt a küldetésünk" – mondta Mourinho.

„A Barca a világ legjobbja a labdatartásban. Egyenlő létszámnál voltak gondjai, de amikor emberelőnybe került, azt csinálhatott, amit akart. Már megint máshogy ítélték meg a két csapatot, mivel egyszerűen érthetetlen, hogy Alves miért nem kapta meg a második sárgáját. Ha a kaputól ötven méterre szabálytalankodik így, már akkor sárga lapot kellett volna kapnia, nemhogy így, hogy a tizenhatoson belül tette. A negyedik játékvezető azt mondta nekem, azért nem kapott sárgát, mert szélső védő" – jelentette ki a szakember.

„Jól játszottunk tíz emberrel is, mivel felkészültünk erre. Adebayor beállásával könnyebben ment. A közönség nagyszerűen biztatott minket, és sikerült egyenlítenünk. Szeretnék tizenegy emberrel játszani a Barca ellen, de ez Spanyolországban és Európában is lehetetlen küldetés. Unom már, hogy állandóan fel kell készülnöm az emberhátrányos játékra a Barca ellen" – tette hozzá a portugál tréner.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25
Ezek is érdekelhetik