A Real Madrid korábbi ikonja, a jelenleg a német Schalkéban játszó Raúl nagyon örült a blancók Barcelona elleni Király-kupa-sikerének, és gratulált a spanyol klubnak.
„Különleges siker ez a klubnak, mivel az utóbbi időben sokszor elbuktunk ebben a sorozatban. Azért is jelentős, mert egy olyan nagy rivális ellen szerezte meg a csapat, mint a Barcelona. Nagyon örülök, hogy láthattam ünnepelni a szurkolókat a stadionban és utána Madridban" – mondta Raúl.
„Gratulálok a klub vezetőinek, a szakmai stábnak, a keretnek, a klub alkalmazottainak, a Bernabéu nagyszerű szurkolóinak és mindenkinek a Real Madridnál, mivel korántsem volt könnyű megnyerni ezt a finálét a Mestallában" – tette hozzá a spanyol csatár, aki a Schalkéval döntős a Német Kupában, a Duisburggal csap össze május 21-én.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27
Ezek is érdekelhetik





