Real M.: „Az lenne a hír, ha 11-en fejeznénk be egy meccset”

2013.02.23. 22:55
Miután a Real Madrid hátrányból 2–1-re legyőzte a sereghajtó Deportivo La Corunát, Aitor Karanka, a madridiak másodedzője elmondta, számára már nem meglepő, hogy csapatából szinte minden meccsen kiállítanak valakit.

Mint ismert, a Depor elleni bajnoki hajrájában Ángel di María nagyjából húsz másodperc alatt két sárga lapot kapott, mert nem engedett elvégezni egy szabadrúgást, így kiállították.

„Ilyen apróságért úgy érzem, túlzó kiállítani valakit. Az lenne a hír, ha egyszer tizenegy emberrel fejeznénk be egy mérkőzést" – nyilatkozta Aitor Karanka utalva arra, hogy a Real Madrid ebben az évadban szokatlanul sok piros lapot kap.

Legfrissebb hírek

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
5 órája

A Como 60 milliót fizet Nico Pazért, de a Real Madrid nem mond le a támadóról – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
8 órája

A Real Madrid vinné Schlotterbecket, de bekavart az ügybe a játékos vb-n összeszedett sérülése

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 18:26

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 01:39

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40

A Portótól gyorsan menesztették, most az Elche vezetőedzője lett

Spanyol labdarúgás
2026.06.13. 15:28

Megszületett a megegyezés a Real Madrid és Bernardo Silva között – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.11. 21:05

„Habemus Papam” – José Bordalás marad a Getafe edzője

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 21:53
Ezek is érdekelhetik