Brazília: Neymar elhagyhatta a kórházat
Bár a vártnál tovább kellett bennmaradnia mandulaműtéte után, Neymar, a brazil válogatott és a Barcelona csatárcsillaga vasárnap elhagyhatta a Rio de Janeiró-i Sao Vicente Klinikát.
A műtétet végző Augusto Cesar Lima – aki a brazil válogatott egyik orvosa is – javasolta Neymarnak, hogy a tervezettnél egy nappal tovább maradjon bent megfigyelés alatt, de vasárnapra úgy döntöttek az orvosok, hogy a labdarúgó elhagyhatja a kórházat.
Neymar hamarosan megkezdi az edzéseket új csapatánál, a Barcelonánál, amelynek színeiben első mérkőzését éppen korábbi csapata, a Santos ellen vívja, augusztus 2-án.
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik



