Barca: Megerősítem, Neymar 57.1 millióba került - Rosell
A Barcelona klubelnöke, Sandro Rosell továbbra is kiáll amellett, hogy a nyáron 57.1 millió euróba került a brazil Neymar szerződtetése. Amint arról hétfőn már beszámoltunk: az El Mundo című lap ugyanakkor úgy tudja, hogy a katalánok ennél sokkal többet, összesen 95 milliót költöttek a brazilra.

„Megerősítem, hogy Neymarért 57.1 millió eurót fizettünk, és kész. Sokadszor kell ismételten magam ebben a kérdésben” – mondta Rosell határozottan, aki azt is sejteni engedte, hogy akár bírósági folytatása is lehet a dolognak, márpedig bármikor kész akár tanúvallomást is tenni az ügyben.
Az El Mundo napilap azt írja, a 2011 novembere és 2013 szeptembere között született, hét hivatalos dokumentum alapján a Barcelona összesen 95 millió eurót fizetett Neymarért.
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik



