Barcelona: Neymar az apjához irányította a gyanakvókat
Neymar, a Barcelona nyáron igazolt brazil labdarúgója az édesapjához irányította azokat, akik szerint pénzügyi szabálytalanság történt nyári szerződtetésekor. Hozzátette: szerinte minden oké.
„Tudom, hogy állandó beszédtéma a szerződésem – idézi a barcelonai Sport a brazil játékost. – Édesapám szignálja a szerződéseimet, és én vakon megbízom benne. Szóval semmi törvénytelenség nem történhetett. De ha bárkinek kétsége van, forduljon az édesapámhoz, mert én kizárólag arra összpontosítok, ami az én dolgom, az pedig a futballozás."
Mint ismert, a Barcelona 57 millió euróért vásárolta meg a játékost a brazil Santostól, de az ügyben hatósági eljárás kezdődött, mert egy a háttérben színlelt szerződéseket gyanító klubtag feljelentést tett.
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik



