Neymar még mindig túl sokat színészkedik, bár már nem annyit, mint amikor még a Santos játékosa volt – állítja Pelé, a brazilok háromszoros világbajnok legendája.
„Úgy látom, Neymar olyan esetekben is elesik, és eljátssza, hogy szabálytalankodtak vele szemben, amikor semmi sem történik. A Santosban is történt,és ezt súlyos problémának találom. Persze már sokkal jobb a helyzet, mint volt, Európában azért máshogy megy, mint Brazíliában – mondta Pelé. – Az európai foci sokkal keményebb, mint a brazil bajnokság, sokat fog fejlődni Spanyolországban."
Pelé hozzátette, aggódik Neymarért, mert „egész Brazília tőle várja, hogy megnyerje a világbajnokságot. Ám ez egy egész hónapos torna, nem csupán egy mérkőzés, így fel kell nőni a feladathoz."
A most 73 esztendős Pelé az első világbajnoki címét 17 évesen nyerte meg, méghozzá a brazil válogatott kulcsfigurájaként.
Legfrissebb hírek

Pelé vb-győztes mezére lehet licitálni
Foci vb 2026
2026.06.26. 13:14

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik


