A Spanyol Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága kétmeccses eltiltással sújtotta Iscót, a Real Madrid spanyol válogatott középpályását, aki a Barcelonával szemben 4–0-ra elveszített bajnoki rangadón szándékosan megrúgta Neymart, a katalánok brazil támadóját.
A királyi klub csereként beálló játékosát az el Clásico 84. percében állította ki Fernández Borbalán játékvezető, amiért „nagy erővel megrúgta ellenfelét, amikor a labda nem volt megjátszható közelségben”.
A spanyol válogatott labdarúgó az eltiltás értelmében az Eibar elleni idegenbeli és a Getafe elleni hazai bajnokiról marad le.
ISCO KIÁLLÍTÁSA
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel
Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40
Ezek is érdekelhetik





