Barcelona: „Nem aggódom Neymar miatt, nincs oka távozni”
Jordi Mestre, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő FC Barcelona alelnöke elmondta, nem aggódik amiatt, hogy Neymart, a klub brazil sztárját egyre gyakrabban hozzák szóba a rivális Real Madriddal.
„Nem látom okát, miért hagyná el a Barcelonát. Nem tudom, hogy a Real Madrid tényleg ajánlatot tett-e neki vagy sem, de nem lepne meg, ha egy olyan sztár után ábrándozna, mint Neymar” – idézi Mestre szavait az AS.
„Egyáltalán nem aggódom, a brazil nagyon boldognak tűnik nálunk. Trófeákat nyer, sikeres, ott volt a FIFA-Aranylabda-szavazás döntőjében is. Élvezi a játékot, úgyhogy egyáltalán nem látom okát, miért igazolna el a Barcelonától.”
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik



