Espanyol: vb-ezüstérmes védő érkezett Manchesterből
A Manchester City labdarúgócsapatát elhagyó Martín Demichelis egyéves szerződést kötött a spanyol élvonalban szereplő Espanyollal.
Martín Demichelis szerződése lejárt a Manchester Citynél, és az új menedzser, Pep Guardiola nem tartott igényt a szolgálataira. A 35 éves, világbajnoki ezüstérmes argentin védő egy évre írt alá az Espanyolhoz, amely a második spanyol csapata lett a Málaga után. A vételárat nem hozták nyilvánosságra.
Demichelis nyert bajnokságot a River Plate-tel, a Bayern Münchennel és a Manchester Cityvel is.
Legfrissebb hírek

BL-selejtezős klubnál folytatja Hegyi Krisztián – hivatalos
Légiósok
2026.06.19. 11:50

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Csóka Dániel a Vasasban folytatja – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 13:44
Ezek is érdekelhetik





