Barca: Szerettük volna, hogy Neymar maradjon, de... – Valverde

Ernesto Valverde (jobbra) nem dolgozhatott sokáig együtt Neymarral (Fotó: Twitter)
Ernesto Valverde, az FC Barcelona május végén kinevezett vezetőedzője először szólalt meg Neymar távozásával kapcsolatban.
Mint megírtuk, a Paris Saint-Germain ötéves, 2022 nyaráig szóló szerződést kötött Neymarral, akiért 222 millió eurós, világrekord vételárat fizet a Barcelonának.
A brazil klasszis elvesztése hatalmas érvágás a katalánoknak – tudja ezt Ernesto Valverde vezetőedző is, a spanyol szakember azonban inkább a jövőre szeretne koncentrálni.
„Mindenki szabadon dönthet a sorsáról. Neymar is így tett, sok sikert kívánunk neki! Szerettük volna, hogy maradjon, de most már tovább kell lépnünk. Nem szabad a múlton merengeni, a jövőbe kell tekintenünk” – idézi a goal.com Valverdét.
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik


