La Liga: egy hétvége alatt megbukott a bajnokság új labdája

I. SZ.I. SZ.
2019.10.28. 18:21
null
A La Liga máris lemondott az új labdaszínről (Fotó: AFP)
Egy hétvége alatt megbukott a La Liga új labdája, amelyet az első két osztály néhány mérkőzésén mutatott be a Puma sportszergyártó.

A német vállalat új, szürke-rózsaszín színkombinációjú labdáját használták az összes hétvégi mérkőzésen, köztük az Atlético Madrid–Athletic Bilbao találkozón, de a szurkolóktól rengeteg panasz érkezett, mert távolról nem látták, merre van a labda.

A bajnokság hivatalos labdaszállítójaként a Nike-t a nyáron leváltó Puma a ligával közösen úgy készült, hogy a hétvégi fordulótól kezdve január végéig az eddigi fehér helyett a szürke-rózsaszín labdákat használják, de a bajnokság hétfői közleménye szerint ezentúl csak azokon a találkozókon kerülnek elő, amelyeken a hóesés miatt a fehér lesz nehezen látható.

Legfrissebb hírek

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
13 órája

A Como 60 milliót fizet Nico Pazért, de a Real Madrid nem mond le a támadóról – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
15 órája

A Real Madrid vinné Schlotterbecket, de bekavart az ügybe a játékos vb-n összeszedett sérülése

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 18:26

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 01:39

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40

A Portótól gyorsan menesztették, most az Elche vezetőedzője lett

Spanyol labdarúgás
2026.06.13. 15:28

Megszületett a megegyezés a Real Madrid és Bernardo Silva között – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.11. 21:05

„Habemus Papam” – José Bordalás marad a Getafe edzője

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 21:53
Ezek is érdekelhetik