La Liga: Pellegrini a stábjába hívta a korábbi DVTK-edzőt

K. Zs.K. Zs.
2020.07.31. 17:42
null
Fernando Fernández 44 bajnoki meccsen irányította a DVTK-t (Fotó: meder István, 2019)
Fernando Fernández, a DVTK korábbi vezetőedzője a Real Betis stábjában dolgozik a jövőben – jelentette be pénteken hivatalos honlapján a spanyol élvonalbeli labdarúgócsapat.

 

Manuel Pellegrini, a nemrégiben kinevezett vezetőedző két korábbi Betis-játékost hívott meg a stábjába: Toni Doblas a kapusokkal foglalkozik majd, míg Fernando Fernández a két pályaedző egyike lesz.

A Real Madridban nevelkedő Fernando 2002-ben igazolt a Betisbe, hat idény során 192 tétmérkőzésen 34 gólt szerzett, és tagja volt a 2005-ben Király-kupát nyerő zöld-fehér csapatnak.

Fernando 2012 márciusa és 2013 nyara között játékosként (36 mérkőzés, hat gól az NB I-ben), 2018 áprilisa és 2019 szeptembere között vezetőedzőként (44 bajnoki mérkőzés, 12 győzelem) szolgálta a DVTK-t.

A Betis a 15. helyen fejezte be a 2019–2020-as spanyol bajnokságot.


Legfrissebb hírek

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2 órája

A Como 60 milliót fizet Nico Pazért, de a Real Madrid nem mond le a támadóról – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
4 órája

Fernando Fernández: A spanyoloknak a stílusuk a legveszélyesebb fegyverük

Foci vb 2026
10 órája

A Real Madrid vinné Schlotterbecket, de bekavart az ügybe a játékos vb-n összeszedett sérülése

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 18:26

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 01:39

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40

A Portótól gyorsan menesztették, most az Elche vezetőedzője lett

Spanyol labdarúgás
2026.06.13. 15:28

Megszületett a megegyezés a Real Madrid és Bernardo Silva között – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.11. 21:05
Ezek is érdekelhetik