Király-kupa: a Sevilla három év után újra elődöntős

M. D.M. D.
2021.02.02. 22:58
null
Papu Gómez (jobbra) győztes meccsen mutatkozott be a Sevillában (Fotó: Getty Images)
A Sevilla 1–0-ra nyert az alsóbb osztályú csapatok közül egyedüliként versenyben maradó Almería ellen a spanyol labdarúgó Király-kupa negyeddöntőjében.

 

A vendégek győztes gólját a második félidő közepén Lucas Ocampos szerezte fejjel. Ekkor már nem volt a pályán argentin honfitársa, az Atalantától megvásárolt Papu Gómez, aki első mérkőzésén 60 percet töltött a pályán új csapatában.

A Sevilla 2018 óta először jutott be a legjobb négy közé a Király-kupában, amelynek elődöntőjében már oda-visszavágós rendszerben dől majd el a továbbjutás kérdése.

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
Almería (II.)–Sevilla 0–1
(Ocampos 67.)

SZERDA
19.00: Levante–Villarreal
21.00: Granada–Barcelona (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
CSÜTÖRTÖK
21.00: Real Betis–Athletic Bilbao (Tv: Sport2)

Legfrissebb hírek

A Málaga nyolc év után visszajutott a La Ligába!

Spanyol labdarúgás
2026.06.20. 23:41

José Mourinho megérkezett Madridba, holnap bemutatják – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.09. 12:27

„Nem igaz!" – máris cáfolják, hogy Haaland a Real Madridba igazolna

Spanyol labdarúgás
2026.06.04. 11:04

Csütörtökön nagy bejelentést tesz a Real Madrid elnöke – megnevezi, kit igazol le biztosan

Spanyol labdarúgás
2026.06.03. 09:27

A Konferencialiga döntősétől érkezett a Villarreal új vezetőedzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.01. 12:51

La Liga: kiesett a Mallorca és a Girona

Spanyol labdarúgás
2026.05.23. 23:25

César Azpilicueta bejelentette visszavonulását

Spanyol labdarúgás
2026.05.22. 11:03

Marca: 99.9 százalék, hogy Mourinho lesz a Real Madrid új vezetőedzője

Spanyol labdarúgás
2026.05.15. 23:08
Ezek is érdekelhetik