Sevilla: két játékos is könnyek között búcsúzott a klubtól

M. D.M. D.
2021.05.26. 07:02
null
Franco Vázquez öt év után búcsút intett Sevillának (Fotó: AFP)
Kedden két játékosa, Tomás Vaclík és Franco Vázquez is könnyes búcsút vett a Sevilla labdarúgócsapatától.

A 32 éves cseh válogatott kapusnak és a vele egykorú argentin támadó középpályásnak június végén lejár a szerződése az andalúziai klubnál, amely sajtótájékoztatót szervezett nekik, hogy méltó módon tudjanak elköszönni a szurkolóktól és az egyesülettől. Mind a két játékos elérzékenyült, amikor felolvasta a búcsúüzenetét.

Franco Vázquez öt évvel ezelőtt Palermóból igazolt a Sevillához, 198 tétmérkőzésen 26 gólt szerzett a csapatban. Vaclík 2018 nyarán az FC Baseltől szerződött a spanyol klubhoz, az Újpest FC elleni hazai Európa-liga-selejtezőn debütált az együttesben – amelyen egyébként Vázquez gólt szerzett –, és összesen 94 mérkőzésen állt a kapuban.

Egyelőre nem tudni, hogy a két futballista hol folytatja a pályafutását.

VÁZQUEZ ÉS VACLÍK BÚCSÚJA

Legfrissebb hírek

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
10 órája

Marc Cucurella a Real Madridban folytatja karrierjét – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.15. 11:12

Újabb lejáró szerződésű liverpooli védőt igazolhat a Real Madrid – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.02. 18:04

Zubkov Varga Barnabás csapattársa lesz az AEK Athénnál – sajtóhír

Minden más foci
2026.06.02. 17:30

A Barcelona bejelentette az angol vb-kerettag szerződtetését

Spanyol labdarúgás
2026.05.29. 21:32

César Azpilicueta bejelentette visszavonulását

Spanyol labdarúgás
2026.05.22. 11:03

Nem lesz meg a 100 pontos bajnokság a Barcelonának

Spanyol labdarúgás
2026.05.13. 23:15

Meglepetés! Iglesias pimasz góljával nyert a Celta az Atleti vendégeként

Spanyol labdarúgás
2026.05.09. 20:45
Ezek is érdekelhetik