
Dani Alves az egyik Barca-játékos, aki megfertőződött a koronavírussal (Fotó: AFP)
Dani Alves és Clément Lenglet is elkapta a koronavírust az FC Barcelona labdarúgói közül – számolt be róla a klub a hivatalos honlapján.
A katalán egyesület közleménye szerint a két futballista jól érzi magát, de az előírásoknak megfelelően házi karanténba kerültek, és nem vesznek részt a csapat kedd esti edzésén.
A Barcelona vasárnap este vívja a következő mérkőzését, a Mallorca otthonában lép majd pályára a spanyol bajnokság újévi fordulójának keretein belül.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik





