Otthonából vitték el a légiós ékszereit

2011.01.12. 22:25
null
Grafite: Mindent elvittek! (fotó: Action Images)
Mintegy 100 ezer euró (27.5 millió forint) értékű ékszert raboltak el Grafiténak, a német VfL Wolfsburg brazil labdarúgójának a házából.


A rendőrség szerdai tájékoztatása szerint az ismeretlen tettesek december 28. és január 3. között törtek be a csatár gifhorni otthonába, és csak az ékszereket tulajdonították el.

A tett idején Grafite hazájában tartózkodott feleségével.

 MTI

Legfrissebb hírek

„Dárdai mindennap keresett, hogy váltsak” – így hagyta el Reese a Herthát

Német labdarúgás
2026.06.18. 14:13

Vb 2026: egy elrabolt újságíró ügye foglalkoztatja leginkább Mexikót

Foci vb 2026
2026.06.09. 09:00

A Wolfsburg a játékvezető felelősségét is felvetette a kiesés után

Német labdarúgás
2026.05.26. 09:34

A Paderborn nyerte meg az osztályozót, a Wolfsburg 29 év után újra 2. Bundesliga-csapat lesz

Német labdarúgás
2026.05.25. 23:05

Bundesliga: hiába a Wolfsburg-fölény, nem esett gól az osztályozó első meccsén

Német labdarúgás
2026.05.21. 22:35

Győzelmével osztályozós helyen zárt a Wolfsburg; Schäfer góllal és gólpasszal fejezte be a Bundesliga-idényt

Német labdarúgás
2026.05.16. 17:34

Harry Kane kihagyott tizenegyese is belefért, a Bayern nyert Wolfsburgban

Német labdarúgás
2026.05.09. 20:30

Dárdai Bence: Nagyon nehéz, de türelmesnek kell maradnom

Légiósok
2026.04.25. 09:30
Ezek is érdekelhetik