Sötétben ünnepelte bajnoki címét a Porto

2011.04.05. 09:21
Az FC Porto vasárnap Lisszabonban 2–1-re legyőzte az ősi rivális Benficát, ezzel öt fordulóval a bajnokság vége előtt behozhatatlan, 16 pontos előnyre tett szert – azaz a déli klub megnyerte története 25. bajnoki címét. Az ünneplés, a házigazdák jóvoltából, igen rendhagyóra sikerült.

Számukra nyilván külön öröm volt, hogy ezt a dicsőséget a legnagyobb ellenlábas stadionjában ünnepelhették, ugyanakkor érthető, ha a Benfica hívei és vezetősége nem volt annyira elragadtatva az ünneplő kék-fehérek látványától. Így aztán egy idő után lekapcsolták a stadion világítását, beindították a locsolókat és várták, hogy kiürüljön a stadion. A Porto játékosai azonban nem zavartatták magukat és vidáman ünnepeltek a sötétségbe borult Fény Stadionjában (Estadio da Luz).

SÖTÉTBEN ÜNNEPELTE BAJNOKI CÍMÉT AZ FC PORTO
Legfrissebb hírek

Ez ám a látvány: 400 ezer ember gyűlt össze Mexikóvárosban – videó

Foci vb 2026
2026.06.19. 10:15

Tudnak ünnepelni az elefántcsontpartiak

Foci vb 2026
2026.06.15. 14:37

Hatalmas vb-ünneplés Mexikóban

Foci vb 2026
2026.06.15. 10:43

A Benfica már tényként kezeli, a Real Madrid 15 millió euróért megszerzi Mourinhót

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 07:43

José Mourinho megérkezett Madridba, holnap bemutatják – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.09. 12:27

Videón a PSG játékosainak öltözői ünneplése a Puskás Arénában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 10:21

„Már nem nevetnek rajtunk...” – videókon az angol bajnok Arsenal ünneplése

Angol labdarúgás
2026.05.20. 09:20

Így ünnepelte a bajnoki címet az ETO Kisvárdán és a hazaúton – videók

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 23:49
Ezek is érdekelhetik