Teniszkörökben erősen slágergyanús popszám készül a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokságon címvédő Viktorija Azarenka mérkőzés közben kiadott sikolyaiból.
A fejhangú nyögéseiről is ismert világelső egyik barátja, az amerikai énekes-rapper Redfoo ugyanis fantáziát látott a fehérorosz sztár "hanghatásaiban", és egy dalt készít belőlük.

„Énekelni nem, csak sikoltozni fogok a dalban – szögezte le a 23 éves játékos, aki hétfőn 57 perces „koncertet" adott a Rod Laver Arenában, 6:1, 6:1-gyel búcsúztatva az orosz Jelena Vesznyinát a nyolcaddöntőben.
A Stefan Kendal Gordy néven született Redfoo amúgy a vendégpáholyból szurkol Melbourne-ben Azarenkának, és a meccsek közben autogramokat is oszt.
MTI
Legfrissebb hírek

Udvardy Panna a legjobb magyar női teniszező
Tenisz
2026.06.08. 09:52

Serena Williams London után Berlinben is pályára lép
Tenisz
2026.06.05. 13:04

Arina Szabalenka: Legszívesebben azonnal abbahagynám a teniszt
Tenisz
2026.06.03. 18:26

Serena Williams Londonban és Berlinben is pályára léphet
Tenisz
2026.06.01. 13:55
Ezek is érdekelhetik



