Feladvány: miért kell egy fülkébe két WC a téli olimpián?
Több mint érdekes jelenségre bukkant az angol BBC egyik újságírója a rekordösszegű beruházásokat, közel 50 millió dollárt felemésztő szocsi téli olimpia egyik helyszínén. A Biatlon és Sífutás Központ öltözőinek egyik mellékhelyiségében egy fülkébe két wc-t is elhelyeztek. Hogy mi értelme ennek? Vélhetően semmi.
A kivitelezők esetleg azzal számoltak, hogy az olimpikonok szeretnék közelebbről is megismerni egymást a játékok alatt, vagy a mosdót párosával felkereső női versenyzőknek kedveskedtek, de ez talán túl merész elképzelés. Steve Roseberg, a BBC munkatársa a Twitteren osztotta meg a bizarr látványt, azóta azokat a vádakat is tagadta, hogy a kép photoshoppal készült volna.

Legfrissebb hírek

Lyonban lehet a hokitorna a 2030-as téli olimpián
Téli sportok
2026.06.01. 20:02

Másfél évre tiltották el a doppingoló olimpiai bajnokot
Téli sportok
2026.04.02. 13:32
Ezek is érdekelhetik






