JUHUHUHÉJ! Hivatalosak vagyunk mi is!

2014.11.05. 18:11
Címkék
Hőn szeretett, forrón imádott csapatunk postafordultával megküldte hőn szeretett, forrón imádott Egon bánknak (a továbbiakban Elnökúr) a magyar...

Hőn szeretett, forrón imádott csapatunk postafordultával megküldte hőn szeretett, forrón imádott Egon bánknak (a továbbiakban Elnökúr) a magyar Tottenham Hotspur Szurkolói Egyesület hivatalos szurkolói klubként való elismerésének tárgyi bizonyítékait - úgymint zászló, oklevél, pöcsétes boríték, minden ami kell! Elnökúr már régebb óta lajstromba volt véve a Klub honlapján székemberi minőségében, de most már nem csupán a bináris univerzum virtuális valóságában győződhetünk meg arról, hogy a Spurs elismert bennünket magyar véreikként, hanem kézzel foghatóvá vált a dolog. Javaslom a következő közös meccsnézés alkalmával Elnökúr hozza el a most megküldött ereklyéket, és ezek rituális imádásával készüljünk fel csapatunk aktuális lehangoló lehengerlő mérkőzésére. Szeretném megragadni az alkalmat, hogy minden szurkolótársam nevében hálát rebegjek Elnökúr, Ruscello Titkárúr és Velasco testvérünk irányába, akik időt, türelmet és verejtéket nem kímélve dolgoztak azon, hogy a Klub feltegyen bennünket a Spurs-világ térképére! Cheers! Reméljük a jövőben szépen, folyamatosan nő majd a tagjaink száma!Hőn szeretett, forrón imádott csapatunk postafordultával megküldte hőn szeretett, forrón imádott Egon bánknak (a továbbiakban Elnökúr) a magyar Tottenham Hotspur Szurkolói Egyesület hivatalos szurkolói klubként való elismerésének tárgyi bizonyítékait - úgymint zászló, oklevél, pöcsétes boríték, minden ami kell! Elnökúr már régebb óta lajstromba volt véve a Klub honlapján székemberi minőségében, de most már nem csupán a bináris univerzum virtuális valóságában győződhetünk meg arról, hogy a Spurs elismert bennünket magyar véreikként, hanem kézzel foghatóvá vált a dolog. Javaslom a következő közös meccsnézés alkalmával Elnökúr hozza el a most megküldött ereklyéket, és ezek rituális imádásával készüljünk fel csapatunk aktuális lehangoló lehengerlő mérkőzésére. Szeretném megragadni az alkalmat, hogy minden szurkolótársam nevében hálát rebegjek Elnökúr, Ruscello Titkárúr és Velasco testvérünk irányába, akik időt, türelmet és verejtéket nem kímélve dolgoztak azon, hogy a Klub feltegyen bennünket a Spurs-világ térképére! Cheers! Reméljük a jövőben szépen, folyamatosan nő majd a tagjaink száma!

COME ON YOU SPUUUUURRRRSSSS!!!!

Legfrissebb hírek

Különleges cipőben futballozott a curacaói középpályás

Foci vb 2026
2 perce

Díjugrató vk: ír győzelem, Dömse Tamás legjobb magyarként negyedik lett

Egyéb egyéni
11 perce

Öttusa-vk-döntő: Szép Balázs remek futással tizedikként ért célba – videó

Egyéb egyéni
19 perce

Akropolisz rali: Ogier győzött Görögországban

Egyéb autó-motor
22 perce

A rájátszás előtt Franciaország a vb favoritja az Optánál

Foci vb 2026
23 perce

Mennyből a pokolba: egyik pillanatról a másikra szertefoszlottak az iráni remények – videó

Foci vb 2026
30 perce

Sipos Adrián: örökké hálásak leszünk Chema Rodrígueznek

Kézilabda
33 perce

Verstappen és Antonelli végig kergette, de Russell kitartott az élen Spielbergben!

F1
42 perce
Ezek is érdekelhetik