
Kézilabda
2009.12.30. 17:05
Férfi kézilabda: Ratko Nikolics nem lesz többé válogatott
A csapatkapitány Ratko Nikolics nem került be az Európa-bajnokságra készülődő szerb válogatottba, amit nagyon nehezen fogadott. Az új szövetségi kapitány, Sead Hasanefendic nem számít a rutinos beállósra, mire a kézilabdázó a belgrádi Sport nevű napilapnak elmondta, nem kér többet a válogatottból.

Kézilabda
2009.12.20. 00:11
Női kézilabda: szabadon igazolhatók a Podravka játékosai
Az RK Podravka Vegeta Koprivnica női kézilabdaklub vezetősége nem teljesítette azon ígéretét, hogy december 15-ig kifizeti a játékosoknak az elmaradt kéthavi járandóságukat, valamint a három évre visszamenően elmaradt prémiumok első féléves összegét. A játékosok ezután szabadon, ingyen elhagyhatják az egyesületet.

Kézilabda
2009.12.03. 20:45
Férfi kézilabda: a Kopernél nem bánják Putics távozását
Ahogy arról már beszámoltunk, a szlovén Cimos Koper férfi kézilabdacsapata és a 25 éves magyar válogatott Putics Barna közös megállapodással szerződést bontott, a játékos a német Mindenben folytatja pályafutását. A szlovén klubnál nem bánják az átlövő távozását.

Kézilabda
2009.10.20. 08:08
Női kézilabda: Zácsik mellett Bodnyeva és Vergeljuk is marad Ljubljanában
A súlyos anyagi gondokkal birkózó szlovén Krim Ljubljana női kézilabdacsapatának vezéregyéniségei, Ljudmila Bodnyeva és Marina Vergeljuk döntöttek: elfogadják a klub fizetéscsökkentésről szóló szerződésmódosítási ajánlatát.

Kézilabda
2009.10.15. 19:42
Női kézilabda: az Eb-selejtezőn Kindl Gabrielláék kiütötték a lengyeleket
A montenegróiak szövetségi kapitányának, Zsiga Gyulának a tanítványai nagy meglepetést okoztak a női Eb-selejtező csoportküzdelmek első körében: magabiztosan győztek 31-21-re idegenben Lengyelország ellen.

Kézilabda
2009.10.07. 18:14
Férfi kézilabda: megszűnt Sesum és Vujin nevelőegyesülete
Anyagi gondok miatt megszűnt a Tarket férfi kézilabdacsapata. A korábban a Sintelon nevet viselő klub valamennyi játékosa szabadon igazolhatóvá vált, az egyesület pedig visszalépett az élvonaltól, és a jövőben csak a vajdasági ligában versenyezteti a fiatalokat.

Kézilabda
2009.09.09. 00:06
Női kézilabda: Zácsik Szandra sorsa szeptember 11-ig dől el
A Krim Mercator a héten ünnepelte fennállásának 25. születésnapját, de a Ljubljanában tartott hagyományos Vinko Kandija-tornán nem volt sikeres, hiszen a győztes Buducsnoszt Podgorica és a döntős Oltchim Valcea, valamint a Hypo NÖ mögött utolsóként végzett a házigazda. Marta Bon csapata azonban tele van újoncokkal és fiatal játékosokkal, ezért még egy kis időre szükség lesz, hogy a lányok jobban megismerjék egymást.
6
/
12

