
Európa-liga
2009.07.24. 09:00
Európa-liga: bántatlanul utazott haza a román szurkolótábor
Az újpesti szurkolók megpróbálták megközelíteni a román drukkerek buszait az Újpest FC és a Steaua Bucuresti között lejátszott mérkőzés után, s közben folyamatosan támadták az intézkedő rendőröket: akik azonban megakadályozta a szurkolói csoportok összekeveredését, így a román szurkolókat sem ideutazásuk, sem hazautazásuk során nem érte atrocitás - olvasható a rendőrség honlapján megjelent tájékoztatásban.

Labdarúgó NB I
2009.07.23. 23:28
Kecskemét: bemutatták a szombati rajtra készülő futballcsapatot
Erőnlétben tavaly a legjobb három élvonalbeli labdarúgócsapat egyike volt a Kecskemét, amely idén is felkészülten vág neki a bajnokságnak – jelentette ki a KTE-ERECO vezetőedzője az együttes csütörtöki rendhagyó taktikai értekezletén.
2125
/
2408
