
Labdarúgó NB I
2005.02.08. 20:36
Utazás helyett inkább fizetnek
"Eldőlt, hogy nem utazik Antalyába edzőtáborozni a csapat&" - mondta Mészöly Géza, az Újpest edzője a Felcsút elleni mérkőzés előtt. A kft.-nél azért döntöttek így, mert inkább a játékosokkal szemben fennálló tartozást egyenlítik ki, s nem a drága utazást fizetik. E helyett február második felében néhány napra Ausztriába utaznak majd a lila-fehérek.

Labdarúgó NB I
2005.01.23. 22:33
A fanatikus csapatnak lehet sikere
A pápai csoportselejtező után véglegessé vált a vasárnapi, 14 órakor kezdődő debreceni hatos döntő mezőnye: a házigazdákon kívül az Újpest, a Fehérvár, az MTK - utolsóként pedig - a Sopron és a Győr kvalifikálta magát a Főnix-csarnokba. A finalista csapatok ugyanis nem kis pénzösszegért küzdenek Debrecenben, míg az első helyezett öt-, a második két és fél-, míg a további helyezettek is csaknem egy-egymillió forinttal gazdagodnak. A döntőre szóló jegyek mindegyike egy órán belül gazdára talált, azaz telt ház lesz a hétvégén. Mi most arra vállalkoztunk, hogy a döntőbe jutott együttesek esélyeit latolgatjuk olyan formában, hogy rávilágítunk, melyik csapatnak mi az erőssége és ezzel hanyadik helyen végezhet.
19
/
52
