
Archiv cikkek
2007.03.09. 00:04
Futballfőnök lesz!
Szombaton folytatódik az NB II-es bajnokság, a Nyugati csoport egyik esélyese a jelentős pontlevonással sújtott Szombathelyi Haladás együttese. Az a csapat, amelynek nyártól korábbi futballistája, a 64szeres válogatott Illés Béla is a tulajdonosa lesz.

Archiv cikkek
2007.03.08. 00:29
Ragyogó lesz az új csapat
Kedden Dunavarsányban az Újpest ellen játszott felkészülési találkozót (és nyert 3–1re) az U20-as válogatott, legközelebb azonban már tétmérkőzés vár a fiatalokra: az Alpok–Adria-kupában március 24-én Szlovénia, négy nappal később pedig Olaszország ellen meccsel az együttes.

Archiv cikkek
2007.03.07. 12:02
Erőtadó módi Erőt adó
Ma már nem jelent újdonságot, ha élvonalbeli futballcsapatnál erőnléti edzők is segítik a vezetőedző munkáját. Győrött sincs ez másként, ahol a tréner, Klement István mindent tud játékosainak fizikai felkészültségéről, mégpedig a dr. Zakariás Géza vezette csoport jóvoltából.

Archiv cikkek
2006.12.22. 00:09
Klement Istváné az ETO padja
Ahogy várható volt, csütörtökön bejelentették, ki követi Pajkos Jánost – valamint az egy mérkőzésre ideiglenesen megbízott Reszeli Soós Istvánt – az ETO kispadján. Az eredményt az előzmények alapján borítékolni lehetett: a korábbi pályaedző, Klement István lett a csapat szakmai irányítója.

Archiv cikkek
2006.12.21. 01:52
Dárdaiék brillíroztak a kupában
A Német Kupa nyolcaddöntőjének keddi napja nem hozott meglepetést: a Stuttgart az erőviszonyoknak megfelelően győzni tudott Bochumban, az Eintracht Frankfurt, a Nürnberg és a Hertha BSC pedig alacsonyabb osztályban szereplő riválissal szemben harcolta ki a továbbjutást. Csütörtökön aztán a Wolfsburg, a Hannover, a Kickers Offenbach és hatalmas meglepetésre a Bayern Münchent kiütő Aachen is sikerrel vette az akadályt, így kialakult a sorozat negyeddöntőjének mezőnye.

Archiv cikkek
2006.12.17. 01:41
Rajczi Péter lett az év játékosa
A szakma megválasztotta legjobbjait: így is lehetne értékelni a Hivatásos Labdarúgók Szervezete hagyományos év végi díjátadó ünnepségét, hiszen az első és második vonalbeli klubok játékosai és edzői szavaztak. Nos, a több száz voks összeszámlálása után kiderült, a legjobb edző a 2006-os naptári évben Csertői Aurél, a legjobb futballista pedig Rajczi Péter lett.
38
/
48
