Alpesisí-vb: Bode Millert is nevezték az amerikaiak

MTI MTIMTI MTI
2015.01.29. 11:41
Az amerikai szövetség 26 versenyzőt nevezett – köztük Bode Millert is – a jövő kedden Vailben és Beaver Creekben kezdődő alpesisí-világbajnokságra.

A hazai válogatottba a 37 éves Miller annak ellenére került be, hogy krónikus hátfájdalmai miatt a mostani szezonban egyetlen versenyen sem indult, mindössze két januári vk-viadalon volt előfutó.

Az amerikaiak rendkívül erős csapattal vágnak neki a világbajnokságnak, indul többek között Lindsey Vonn, Mikaela Shiffrin és Ted Ligety is.

Legfrissebb hírek

Montella: Nem kell 24 évet várni az újabb török vb-részvételre

Foci vb 2026
2026.06.26. 07:45

Mauricio Pochettino: Fantasztikusak voltunk!

Foci vb 2026
2026.06.19. 23:48

Pochettino: Pulisic kapott egy rúgást a vádlijára, nem akartam kockáztatni

Foci vb 2026
2026.06.13. 06:51

Balogun két góljából csak a második érvényes, kettő az USA előnye!

Foci vb 2026
2026.06.13. 03:39

Megnyitották harmadszor is, perceken belül kezdődilk az USA–Paraguay

Foci vb 2026
2026.06.13. 02:54

Vb 2026: „Nagyon jó okkal” tagadták meg a szomáliai bíró beutazását – állítják az amerikaiak

Foci vb 2026
2026.06.10. 09:15

Két himnuszhoz is van köze magyar zeneszerzőnek a vb D-csoportjában

Foci vb 2026
2026.06.05. 18:12

Egyenlő erők csatája? – bemutatjuk a D-csoport csapatait

Foci vb 2026
2026.06.03. 16:30
Ezek is érdekelhetik