Remeklő exvilágelsők

K. J.K. J.
2004.08.06. 22:14
Címkék
Habár a jelenlegi ranglistavezető, Roger Federer éppenséggel nincs a mezőnyben, így is parádés a szereposztás a cincinnati mestertornán, amelyen öt egykori világelső is bejutott a negyeddöntőbe.
Közülük a címvédő Roddick, illetve a legendás Agassi simán vette az akadályt (az első adogatójátékában két bréklabdát kellett hárítania az "öregnek", utána viszont gyalult), amiként Hewitt is, jóllehet Henman személyében ideális ellenfelet kapott - a brit teniszezőtől ugyanis sohasem szenvedett vereséget, nyolcból nyolc a mérlege vele szemben!Moyá a harmadik mérkőzését is három játszmában abszolválta, és az eddig könyörületet nem ismerő Szafin is megizzadt, hiszen csaknem két és fél órára volt szüksége ahhoz, hogy térdre kényszerítse az ezúttal 27 ászt gyártó és egy szettet megcsípő horvát óriást, Karlovicot.A montreali női tornán közben kiesett a wimbledoni bajnok Sarapova, aki a múlt heti San Diegó-i viadal után most is az egyik honfitársától (Zvonarjevától) kapott ki. ---- T ---- &
Legfrissebb hírek

Harmadik lett az ETO FC a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
16 perce

Hét Domb: Milák egyéni rekordja, újabb világcsúcs

Úszás
23 perce

Negyvenöt perc után nem bír egymással Kanada és Dél-Afrika

Foci vb 2026
26 perce

Sikeres magyar főpróba az oroszok ellen

Kosárlabda
48 perce

A kiesés után távozik a dél-koreai szövetségi kapitány

Foci vb 2026
1 órája

Strandkézilabda-vb: a férfiaknál Németország, a nőknél Argentína nyert

Kézilabda
1 órája

Elkezdődött a Dél-Afrika–Kanada mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Dél-Afrika–Kanada 0–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik