Marosi Katalin a horvát Darija Jurak oldalán nagyon közel állt ahhoz, hogy negyeddöntőbe jusson párosban a dohai női teniszversenyen, de végül 1:6, 7:5, 10–6-ra kikapott a 2. fordulóban az Anna-Lena Grönefeld és Kveta Peschke által alkotott, hatodik helyen kiemelt német, cseh kettőstől.
Marosiéknak 6:1, 5:4, 40:30-nál mérkőzéslabdájuk volt, ezzel azonban nem tudtak élni, a szakadék széléről visszajövő ellenfeleik pedig 7:5-re megnyerték a második szettet. A szuper tie-breaket már simán, 10–6-ra hozták Grönefeldék.
TENISZ, WTA-PREMIERTORNA, DOHA (2 369 000 dollár, kemény pálya)
PÁROS, 2. FORDULÓ
Grönefeld, Peschke (német, cseh, 6.)–Marosi, Jurak (magyar, horvát) 1:6, 7:5, 10–6
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik


